Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 28 grudnia 2015

Mała kolekcja broszek-6

Przedstawiam Wam nowe broszki.
Broszki z agatami:
Nazwa "agat" pochodzi od rzeki Achates (dzisiejsza nazwa Dirillo) na południu Sycylii we Włoszech, gdzie Agaty wydobywano już od starożytności. Agat (gr. agathos = dobry). Nazywany kamieniem sukcesu.
Kamienie te pomocne są w leczeniu układu pokarmowego, wrzodów żołądka, kobiecych dolegliwości czy bezpłodności. Agaty mają wpływ również na naszą psychikę. Pomagają wzmocnić szacunek do samego siebie, zharmonizować emocje, uwolnić od stresu, uwolnić energię i potencjał, które w nas drzemią, ułatwiają podejmowanie wyzwań i odkrywanie samego siebie. Zapewnia ochronę, bardzo mocno podnosi energię życiową, dodaje pewności siebie, rozbudza mądrość wewnętrzną i pomaga odkryć naturalne talenty. Dobry kamień dla rodzin aby żyły w zgodzie.

Broszka z labradorytem:

      Labradoryt jest kamieniem mistycznym, pomagającym w połączeniu się z osobistym przeznaczeniem i odnalezieniu swojej drogi życiowej. W dawnych czasach był używany przez ludzi zajmujących się alchemią i białą magią (wicca). Jest to zdecydowanie kamień mocy - jego energia uwalnia ludzi od dręczących myśli, w zamian za to dając dostęp do odwagi, oryginalności i jasności umysłu. Polecany szczególnie dla osób, które szukają swojego powołania, najlepszej dla siebie pracy lub chcą przywrócić pasję i pewność w podejmowaniu decyzji.
          Osobom rozważającym nowe pomysły labradoryt pomaga wejść w energię dziecięcego entuzjazmu i pracować z zapałem nad realizacją zadania. Osobom mającym poważny problem labradoryt ułatwia głębokie połączenie z własnym wnętrzem, aby tam uzyskać odpowiedź i rozwiązanie.

7 komentarzy:

 1. Wszystkie perfekcyjnie wykonane:)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne! Fioletowa podoba mi sie najbardziej

  OdpowiedzUsuń
 3. Наталья, все броши великолепны!!! ....и камни красивущие!!! Очень нравится!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczne, dla mnie super dobrane kolory.

  OdpowiedzUsuń
 5. Πολύ όμορφα κοσμήματα!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie broszki piękne:)

  OdpowiedzUsuń